مدیریت محتوا (CMS)اسکریپت و سامانهمقالات

Plasmic یک Headless CMS با یک سازنده بصری بدون کد

Plasmic یک Headless CMS با یک سازنده بصری بدون کد قدرتمند برای ایجاد سریع صفحات و محتوای آزاد است. شعار آن ها “The visual builder for your tech stack.” می باشد. با Plasmic محتوا و صفحات بصری خیره کننده ایجاد کنید و بدون کد به صورت یکپارچه در پایگاه کد خود ادغام کنید. تیم های ایجاد کنید و با سرعت بالا پیشرفت کنید.

سه ویژگی اصلی Plasmic

Plasmic
Plasmic

صفحه ساز بصری

بهترین تجربه ویرایش بصری در نوع خود که با ویراستاران محتوا یا طراحان سازگار است.

Headless CMS

CMS با پایه API و با مدل‌سازی محتوای انعطاف‌پذیر، بین‌المللی‌سازی، نسخه‌سازی و موارد دیگر.

مجموعه بهینه سازی

تست A/B، هدف‌گیری و تقسیم‌بندی برای کمک به شما برای آزمایش سریع در جهت رشد.

ارسال محتوا سریع با وسیله تیم

سه مرحله برای همکاری یکپارچه بین توسعه دهندگان و سازندگان محتوا

1- Plasmic به وسیله کشیدن و رها کردن توسعه یافته

محل نمایش طرح های Plasmic را مشخص کنید. به صورت اختیاری اجزای خود را برای تیم محتوا ثبت کنید تا به عنوان بلوک های سازنده در ویرایشگر بصری استفاده کنند.

2- سازندگان محتوا صفحات و تجربیات خیره کننده ای می سازند

با استفاده از بهترین ابزار طراحی وب در کلاس Plasmic، صفحات فرود سفارشی و هر محتوای آزاد دیگری را در زمان بی سابقه ایجاد کنید. از داده‌های پویا از هر منبع داده استفاده کنید یا از Headless CMS داخلی پلاسمیک استفاده کنید.

3- بدون دخالت برنامه‌نویس منتشر کنید

اجازه دهید توسعه دهندگان بر روی کد تمرکز کنند، نه بر روی پیکسل. اجازه دهید تیم‌های بازاریابی و طراحی به سرعت پیشرفت کنند تا بحث و درآمد و وفاداری به برند را افزایش دهند.

توسعه دهندگان: حذف کد، حذف بلیط

  1. توانمندسازی تیم ها برای خود خدمتی: اجازه دهید تیم های بازاریابی و طراحی به سرعت تکرار شوند. توسعه دهندگان کنترل می کنند که صفحه سازی چگونه می تواند آزاد باشد. توسعه دهندگان را از فشار دادن پیکسل و ساختن الگوها/طرحواره های CMS آزاد کنید.
  2. خودتان اجزا را بچینید: ویرایشگرها را به همه چیز از بخش‌ها گرفته تا طراحی سیستم‌ها تا داده‌های تولید و جلوه‌های تعاملی مجهز کنید. به‌صورت اختیاری ویرایش‌ها را محدود کنید تا فقط از مؤلفه‌های داده شده استفاده کنید. واقعاً پلتفرم را سفارشی و گسترش دهید.
  3. با هر سیستمی ادغام شوید: از سایت‌های Jamstack گرفته تا تجارت Headless، برنامه‌های وارد شده به سایت‌های Wordpress/Shopify. از صفحات کامل گرفته تا بخش ها و کامپوننت ها. با هر منبع داده ای وصل شوید. پلاسمیک را به هر بستری بیاورید.
  4. بدون افت کیفیت و عملکرد: پشتیبانی از ساختار استاتیک بهینه سازی تصویر و بسته نرم افزاری Clean code ،بهترین شیوه های Core Vitals. سرویس CDN و … .

سازندگان محتوا: سازنده صفحه که از استفاده از آن لذت خواهید برد

  • با ویراستاران یا طراحان محتوا سازگار است: جابه‌جایی بین ابزار طراحی قدرتمند با کنترل کامل پیکسل یا حالت ویرایشگر محتوا با کاربری آسان‌تر که پایبندی برند را تضمین می‌کند.
  • آزادی خلاقانه و سرعت: استفاده از CMS های معمولی را برای ساخت صفحات لندینگ متوقف کنید و انتظار بی رویه از توسعه دهندگان برای انجام تنظیمات خودداری کنید. کشیدن و رها کردن بصری با آزادی طراحی برای ایجاد تجربیات خیره کننده.

  • چیدمان برای انسان: برای ایجاد تجربیات زیبا و پاسخگو با سرعت باورنکردنی، نیازی به یادگیری HTML/CSS ندارید.

  • ابزار طراحی وب بی نظیر: چند نفره، طراحی صفحه کلید، اجزاء مختلف، انواع توکن ها و همه و همه پاسخگو برای سرعت بخشیدن ساخته شده اند. سیستم طراحی داخلی قابل، ویرایش تاریخچه نسخه و …

  • به زمین بزن: یک قالب حرفه ای طراحی شده بردارید و بروید. یا از افزونه Figma برای تبدیل تمپلیت ها به محتوای واقعی وب استفاده کنید.

  • هر منبع داده، از جمله CMS داخلی: پایگاه داده های ساختار یافته محتوا را به راحتی ایجاد کنید، از جمله محتوای بین المللی. یا با هر بستری ادغام شوید. بکشید و در صفحات خود رها کنید.

در نهایت به بازاریابان خود اجازه دهید با استفاده از ابزار های یکپارچه شده SEO با پلاسمیک به سرعت پیشرفت کنند.

 

منبع
jamstackplasmic
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا