اتوماسیون گردش کاراسکریپت و سامانهکاربردی و جامعمدیریتیمقالات

اتوماسیون گردش کار یا workflow automation شخصی خود را چگونه بسازم؟

اتوماسیون گردش کار یا workflow automation به طراحی، اجرا و اتوماسیون فرآیندها بر اساس قوانین گردش کار اشاره دارد که در آن وظایف انسانی، داده ها یا فایل ها بین افراد یا سیستم ها بر اساس قوانین تجاری از پیش تعریف شده هدایت می شوند.

چرا از اتوماسیون گردش کار استفاده می شود؟

با خودکارسازی گردش‌های کاری، به‌ویژه آن دسته از فرآیندهایی که عمدتاً به صورت دستی توسط کارکنان اداره می‌شوند، می‌توان پیشرفت‌های قابل توجهی در موارد زیر ایجاد کرد:

Efficiency
Productivity
Accuracy
Audibility
Accountability
Job Satisfaction

اتوماسیون گردش کار n8n
اتوماسیون گردش کار n8n

n8n یک سامانه اتوماسیون گردش کار قابل توسعه

n8n یک ابزار اتوماسیون گردش کار قابل توسعه است. با یک مدل توزیع کد منصفانه (fair-code)، n8n همیشه خودمیزبان (self-host) می باشد و به شما امکان می دهد توابع، منطق و برنامه های سفارشی خود را اضافه کنید. رویکرد مبتنی بر گره n8n آن را بسیار متنوع می کند و شما را قادر می سازد هر چیزی را به همه چیز متصل کنید.
n8n دارای بیش از 200 گره مختلف برای خودکارسازی گردش کار است. لیست را می توان در: https://n8n.io/nodes پیدا کرد.

با n8n چه کار کنم؟

همگام سازی داده ها بین 200+ برنامه: بدون گرفتار شدن در اسناد API و عیب‌یابی خطاهای CORS، داده‌ها را بین برنامه‌ها و پایگاه‌های داده مختلف جابه‌جا و تبدیل کنید.
گردش کار قدرتمند طراحی کنید: فراتر از ETL بروید: با جریان های ساده بدون کد شروع کنید و توابع جاوا اسکریپت، منطق شرطی یا درخواست های http سفارشی را در یک لحظه اضافه کنید.
ادغام های سفارشی ایجاد کنید: گره های سفارشی را برای یک CRM اختصاصی، نقاط پایانی برای محصول خود یا هر نرم افزار دیگری طراحی کنید و به تیم های بازاریابی و عملیات خود قدرت دهید تا گردش کار خود را ایجاد کنند.

n8n به چه معناست و چگونه آن را تلفظ می کنید؟

Jan Oberhauser، بنیانگذار و مدیر عامل، n8n.io پاسخ می دهد: “من اغلب این سوال را دریافت می کنم (بیشتر از آنچه انتظار داشتم) بنابراین تصمیم گرفتم که احتمالاً بهتر است به آن پاسخ دهم.در حالی که به دنبال یک نام خوب برای پروژه با دامنه رایگان بودم، خیلی سریع متوجه شدم که همه چیز خوب است. مواردی که من فکر می‌کردم قبلاً گرفته شده‌اند. بنابراین، در پایان، nodemation را انتخاب کردم. ‘node-‘ به این معنا که از Node-View استفاده می‌کند و از Node.js و ‘-mation’ برای «اتوماسیون» استفاده می‌کند. این چیزی است که قرار است این پروژه به آن کمک کند. با این حال، من طولانی بودن نام را دوست نداشتم و نمی‌توانستم تصور کنم که هر بار در CLI چیزی به این مدت طولانی بنویسم. در آن زمان بود که به ‘n8n’ رسیدم.”

اطلاعات بیشتر در مورد n8n

n8n ابزار اتوماسیون کم کد پیشرو است که به شما امکان می دهد هر چیزی را به همه چیز متصل کنید. با n8n، برای اولین بار، افراد می توانند فراتر از ادغام های ساده حرکت کنند و جریان های کاری چند مرحله ای بسازند که هم API های شخص ثالث و هم ابزارهای داخلی شما را برای ایجاد اتوماسیون های با کاربری آسان ترکیب می کند. به لطف مدل توزیع کد منصفانه، n8n همیشه کد منبع قابل مشاهده خواهد داشت، برای میزبانی خود در دسترس است و به شما امکان می دهد توابع، منطق و برنامه های سفارشی خود را اضافه کنید. n8n توسط یک جامعه پرشور به سرعت در حال رشد و از هزاران نفر پشتیبانی می شود که یک ابزار اتوماسیون گردش کار قدرتمند و قابل توسعه را ایجاد می کنند.

n8n به صورت خصوصی ایجاد شده است، با بودجه Sequoia، Felicis Ventures، Firstminute Capital، Harpoon Ventures و دیگران. سرمایه گذاران فردی شامل کوین هارتز از Eventbrite و IIkka Paananen از سوپرسل هستند. n8n در سال 2019 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در برلین است.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا